Психолог-психотерапевт. Перша робота психологом була в Центрі Емаус при Українському католицькому університеті.
Пізніше очолював Центр психічного здоров’я у Львові у Шпиталі імені Митрополита Шептицького, який своїм завданням ставив допомогу хлопцям, що повертаються із зони бойових дій. У 2019 разом з колегою Катериною Ковалишин заснував та очолив Центр психічного здоров’я «Лабораторія змін».
Літературна редакторка, філологиня, кандидатка наук. Здобула вищу освіту в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова і там само захистила дисертацію з когнітивної лінгвістики. Працювала фаховою редакторкою у видавництві навчальної літератури, потім — головною редакторкою у видавництві, що спеціалізується на напрямку нон-фікшн. Зараз обіймає посаду головного редактора у видавництві «Віхола».
Експертка з сексуальної освіти, психологиня та авторка книжок «Малечі про інтимні речі», «Без маячні про перші місячні», «Що в кінці: куди зникають какунці?».
Проводить лекції про дорослішання, згоду, безпеку і секс для підлітків, а також для дорослих про сексуальне здоров'я і статеве виховання дітей.
Релігієзнавець, стипендіат програми ім. Фулбрайта, співзасновник «Майстерні Академічного Релігієзнавства» та «Релігієзнавчої Лабораторії». Практикував чернече життя з буддистами, кришнаїтами, рамаїстами-махатьягами, анастасієвцями, вісаріонівцями і мусульманськими екстремістами. Жив у Індії, вивчав медитацію і йогу ще до того як це стало мейнстрімом, викликав духів і передбачав майбутнє (чого тільки не зробиш заради науки).
Екоблогерка, лекторка зі свідомого споживання, мотиваційна спікерка. Клієнти Маріанни — малий, середній, великий бізнес, міжнародні організації (компанії «Лореаль», «Інтертоп», ООН, Укргазбанк, Procter & Gamble та інші). Авторка проекту Zero Waste Ukraine, який працює над адаптацією світової теорії Zero Waste (нуль відходів) під українські реалії. Власниця бренду багаторазових торб Act Green.
Мандрівник, тревелблогер, засновник краєзнавчого сайту «Україна Інкогніта» та власник однойменного туристичного оператора.
Працював викладачем в Університеті новітніх технологій, очолював Центр екологічного моніторингу України. Був ведучим та сценаристом краєзнавчого серіалу «Унікальна Україна», з 2015 року — директор туристичного оператора «Україна Інкогніта».
Анна Мазур - кар’єрна консультантка, викладає у бізнес-школі, засновниця кар'єрного порталу Happy Monday.
Настя Пасенко - редакторка медіа та авторка розсилки Happy Monday.
Разом Анна та Настя написали книжку про те, як збудувати кар'єру вашої мрії - «Кар’єра без драм і травм. Розвиток за власними правилами».
Редакторка, журналістка та копірайтерка, або ж, за її власними словами, текст-мультитул, оскільки може зробити з текстом усе: від інтерв'ю та редагування до написання з нуля матеріалів різної складності. Тетяна впевнена, що історію можна зробити з усього, хоча часто досить просто роздивитися навколо і записати.
Мистецтвознавиця, історикиня архітектури, а ще журналістка, музейниця, кураторка і письменниця. Авторка 10 науково-популярних книжок з історії архітектури, декоративно-прикладного мистецтва, спорту і воєнної історії, а також двох пригодницьких історичних романів та десятків статей для Енциклопедії історії України.
Письменниця, комунікаційниця. Авторка книжки «Фанатка. Біполярна історія». Працювала на Громадському радіо та UA: Радіо Культура, вела передачу Блогпост на 5 каналі, стала частиною команди Українського інституту книги та долучилася до організації національного стенда України на Франкфуртському книжковому ярмарку.